DIDYMOS מנשא לתינוק - הטוב באירופה עכשיו בישראל! ייחודי ארוג בנול להזמנות 052-8374237

 
תועלות
איך הכל החל
ההיסטוריה של
אקולוגיה
האריגה בנול
תנוחות: העריסה
נשיאת ירך
עריסה מוצלבת
ילקוט-גב
ירך מוצלבת
קנגורו
מוצלבת
מעטפת מוצלבת
וריאציה למעטפת
וריאציה לילקוט
עם הפנים קדימה
שימושים נוספים
יופי של מנשא
DVD חינם
גלריית תמונות
הוסיפו תמונה
הנקה במנשא
אתר היצרן
סוגי אריג
דגמים במבצע!
מנשא חלופי
לוח יד שניה
דידימוס בעיתונות
 עמוד הבית  שאלות נפוצות  מידות ודוגמאות  מחירי מנשאים ומוצרים פורום
שאלות נפוצות

מאיזה גיל אוכל לשאת את תינוקי במנשא DIDYMOS ?
ניתן להשתמש במנשאי DIDYMOS מגיל 0. בשבועות הראשונים את נושאת את תינוקך בתנוחת ה'עריסה' א בתנוחת 'המעטפת המוצלבת'. המנשא מתאים לכל מידה, אין תינוק שהוא קטן מדי, על-פי-רוב התינוק ייעשה כבד מדי בסופו של דבר לנשיאה בדרך זו, אך עד אז הוא כבר יעמוד על שתי רגליו.

גם כשתפסיקו להשתמש במנשא לנשיאת התינוק שלכם, עדיין תהיה בו תועלת רבה. מנשא DIDYMOS הופך בקלות לנדנדה או ערסל לפעוט שלכם, שמיכת טלויזיה, משטח ישיבה לדשא או לחוף הים ועוד.

 
מתי אוכל לשנות לשיטות נשיאה נוספות?

אין נקודה מסוימת בזמן עבור השינוי. כל תינוק מתפתח בקצב שונה. כאמא וכאבא הנושאים את התינוק במנשא תרגישי קרוב לוודאי מתי התינוק שלכם אינו מחבב יותר את תנוחת ה'עריסה'. זה יהיה הזמן לעבור לתנוחת 'המעטפת המוצלבת', תנוחת 'ההצלבה' או תנוחת הנשיאה 'על הירך', כשבתחילה יש לתמוך בראש התינוק באמצעות משיכת אריג המנשא כלפי מעלה.

 
למשך כמה זמן אוכל לשאת את תינוקי במנשא?

התחילי לאט ושימי לב איך התינוק שלך מרגיש. בתוך זמן קצר תראי עד כמה מרוצה התינוק כשאת נושאת אותו כך. השתמשי במנשא בכל עת שהוא עוזר לך. סמכי על שיקול הדעת שלך ועשי כל מה שאת מרגישה שנכון ואל תתני לאחרים לבלבל אותך. כשהתינוק שלך יגדל וילמד לחקור את העולם על שתי רגלין, מנשא DIDYMOS עדיין יהיה שימושי למשך זמן רב בתור 'עגלת כיס' כשיעלה הצורך. תנוחת 'תרמיל הגב' היא השיטה הטובה ביותר לנשיאת תינוקות גדולים.

 
איך אלמד כיצד להשתמש במנשא?
מנשאי DIDYMOS מגיע לידייך כשאליו מצורפים סרט DVD באורך 35 דקות המדגים במפורט את שיטות הקשירה והנשיאה המגוונות שיאפשר לכם המנשא. בביתכם, תוכלו לצפות בסרט בשלווה ובנחת ולתרגל בזמן שלכם את מיומנויות העבודה עם המנשא. היו סבלנים, ובתוך זמן קצר יהפוך תפעול המנשא שלכם יהפוך לטבע שני.מספר תנועות מיומנות יהפכו את האריג המשובח והמיוחד שלכם לכלי עזר לנשיאה שתמיד יהיה במידה הנכונה עבורכם ועבור התינוק שלכם.

בנוסף ל-DVD מצורפת למנשא חוברת הוראות מפורטת, המדגימה באופן ברור ביותר את שיטות הנשיאה השונות באמצעות טקסטים ותמונות, צעד אחר צעד. הוראות אלו נסמכות על 30 שנות ניסיון של שיתוף פעולה צמוד של החברה עם מיילדות, רופאי ילדים, והורים. 

 
באיזו מידת מנשא כדאי לבחור?
כשבוחרים מידה למנשא צריך להתחשב במספר גורמים. ראשית, המידה צריכה להתאים לסוג שיטות הנשיאה המועדפות. הגורם המשני הוא מידות גופו של מי שנושא את התינוק במנשא רוב הזמן. מידה 2 מתאימה לשיטת הנשיאה בצורת 'עריסה' ובצורת 'נשיאה על הירך' בלבד. מידה 3 מתאימה לשתי התנוחות הראשונות וגם לתנוחת 'תרמיל הגב' – שיטת הנשיאה על הגב. מידה 4 לשלושת התנוחות הקודמות ולשיטת הקנגורו ומידה 5 גם ל'נשיאת מעטפת מוצלבת'. אם מידת הבגדים שלכם היא 46 ומעלה, קחו מידה אחת מעל.
 
האם הנשיאה במנשא DIDYMOS מתאימה גם לחורף?
כן, הקשר הגופני הקרוב עם התינוק שלכם מחמם אותו, וגם מאפשר לכם לדעת מתי הטמפרטורה אינה נוחה לו. כשהטמפרטורות נמוכות מאד, מאפשר לכם מנשא DIDYMOS לשאת את התינוק תחת המעיל. מנשא DIDYMOS עשוי צמר ניתן לרכוש בהזמנה מיוחדת.
 
מדוע יש למנשא DIDYMOS צורה של מקבילית?
צורת המקבילית נותנת לכם עוד מעט אריג כדי לקשור את המנשא בצורה טובה יותר, והתוצאה של נפילת הבד העודף לאחר הקשר אלגנטית ויפה יותר!. מנשא DIDYMOS נראה נפלא. מחשבה רבה הושקעה בעיצוב הדוגמאות המקוריות והמרהיבות של האריג. כל אלו מצטרפים לאיכות ולבחירה הקפדנית של הסיבים.

 

האם כדאי להזמין מנשא DIDYMOS לפני הלידה?

כן. בדרך זו יתאפשר לכם להבטיח שתקבלו מבעוד מועד את המנשא שתבחרו בו, ולתרגל בנחת את מגוון שיטות הקשירה והנשיאה. כשהתינוק יוולד תהיו כבר מומחים תוכלו להשתמש במנשא החל מהיום הראשון. הנשיאה גוף אל גוף מומלצת וחשובה במיוחד עבור תינוקות רכים. אבא שיכול לשאת את התינוק מימיו הראשונים מחזק את הקשר שלו עם התינוק ותורם למנוחת האם. המנשא מתאים מאד גם כמתנה איכותית ומשובחת ללידה.


כל הזכויות שמורות © צרו קשר שיווק באינטרנט הריון ולידה תקנון והצהרת פרטיות קידום והקמת אתרים