DIDYMOS מנשא לתינוק - הטוב באירופה עכשיו בישראל! ייחודי ארוג בנול להזמנות 052-8374237

תועלות
איך הכל החל
ההיסטוריה של
אקולוגיה
האריגה בנול
תנוחות: העריסה
נשיאת ירך
עריסה מוצלבת
ילקוט-גב
ירך מוצלבת
קנגורו
מוצלבת
מעטפת מוצלבת
וריאציה למעטפת
וריאציה לילקוט
עם הפנים קדימה
שימושים נוספים
יופי של מנשא
DVD חינם
גלריית תמונות
הוסיפו תמונה
הנקה במנשא
אתר היצרן
סוגי אריג
דגמים במבצע!
מנשא חלופי
לוח יד שניה
דידימוס בעיתונות
 עמוד הבית  שאלות נפוצות  מידות ודוגמאות  מחירי מנשאים ומוצרים פורום
ארוג בנול, האלסטיות מובנית בתוך האריג! קל משקל, יפהפה ואקולוגי, אהוב על תינוקות והורים
מנשאי DIDYMOS האיכותיים באירופה והנמכרים בעולם משנת 1972, פותחים בפני אמהות, אבות ותינוקות בישראל אפיק חדש של סגנון חיים נינוח וחוויתי.
כל מנשאי DIDYMOS ארוגים בנול למרקם מושלם - חזק, נושם ואלסטי, ועשויים סיבי כותנה משובחים וטהורים. אריגת הג'קארד יוצרת דוגמאות מרהיבות ומקנה למנשא את האיכות הגבוהה ביותר, המבטיחה עמידות לשנים ארוכות.

למה מנשא?
תינוקות הנישאים באופן קבוע במנשא אינם סובלים מחרדת נטישה או מבדידות ולכן בוכים פחות והופכים עצמאים מוקדם יותר.

המנשא עצמו הוא קל משקל וזמין, ואינו מכביד עליכם בזמן שאינכם צריכים אותו. ממש כמו עגלת כיס.

גם בעיר עמוסה וגם בשטח פתוח, שדות תעופה, טיולים, מדרגות וחוף הים, הכל נגיש לכם ולתינוק שלכם בזכות המנשא, והחוויה משותפת לשניכם.
השימוש במנשא מותיר את שתי הידיים שלכם חופשיות בטיול, בסופרמרקט, בבית, בכל מקום.

דברים שהם מחוץ לתחום כשהתינוק על הידיים מתאפשרים כשהתינוק שלכם במנשא, קרוב ללבכם, נהנה מחום גופכם, כהמשך טבעי של הרחם, אלא שמבחוץ.

מה מיוחד במנשאי DIDYMOS?
מנשא DIDYMOS הוא המנשא האירופי הטוב ביותר. המנשא עשוי אריג שתי וערב משובח שנארג במיוחד למטרה זו בנול מסיבים טבעיים באיכות המעולה ביותר. שיטת האריגה המיוחדת מבטיחה שהאלסטיות מובנית בתוך האריג בדיוק במידה הנכונה ומקנה תמיכה שווה לכל אורך גופו של התינוק.

שיטות הנשיאה והקשירה של מנשא DIDYMOS הן מגוונות ביותר, ואינן מוגבלות לתנוחת העריסה, לתנוחה האנכית לפנים או נשיאה על הגב.
כל מנשא DIDYMOS מאפשר שני סגנונות שונים של נשיאת התינוק לפחות, מידה 3 – שלושה סגנונות לפחות, כולל נשיאה על הגב, והחל ממידה 4 – עוד שלוש וריאציות נוספות (ראו באתר, קישור מראש המודעה ובתחתית העמוד). אם התינוק נרדם, ניתן להניחו כשהוא עדיין בתוך המנשא במקום בטוח, ללא חשש.

המנשאים אינם מכילים חמרים סינטטיים כמו לייקרה, אבזמי מתכת או חלקי פלסטיק, וניתנים לכביסה בטמפרטורות של 60-95 מעלות צלזיוס.

גם לאחר תקופת שימוש ממושכת ועבודה תחת לחץ, מנשאי DIDYMOS אינם מתמתחים או מתבלים כמעט. שוליים כפולי אימרה (תפר מכפלת כפול) מבטיחים שהמנשא שומר על צורתו גם לאחר נשיאה ממושכת. כל אחד ממנשאי DIDYMOS נושא תעודת אחריות ל-3 שנים.

מהי שיטת האריגה בנול הייחודית למנשאי DIDYMOS ?
האריג של מנשאי DIDYMOS עשוי כותנה משובחת שגודלה במצרים, טורקיה ופרו בשדות המטופחים ביולוגית. הכותנה חופשית מכימיקלים רעילים, חמרי הדברה וקוטלי עשבים, והצביעה שלה נעשית בחמרים בלתי אלרגניים וללא שימוש במתכות כבדות. האריג של חלק מהמנשאים משלב סיבי האמפ ופשתן שטופחו וטופלו בתנאים דומים.

הסיבים מהם נארג המנשא הם ארוכים בלבד, למניעת שריטות ושפשופים לעור עדין, ולמניעת 'התכדרות' ושחיקה של האריג. תהליך הייצור המורכב והמסורתי של אריגה בנול משתמש בסוגי סיב שונים לשתי ולערב, באופן שמבטיח שהמנשא יישאר רך ואלסטי גם לאחר כביסות מרובות.

כארבעת אלפים חבלי רתמה אוחזים בחוטי הערב והשתי ומאפשרים אריגה שלהם באופן מושלם ובדוגמאות מרהיבות. תהליך ייצור זה צורך משאבים וזמן רבים מאלה המשמשים בדרך כלל בעיבוד התעשייתי של טקסטיל אך הוא מבטיח איכות, גמישות ויופי שאין להם תחליף.

דוגמאות האריג המקוריות של מנשאי DIDYMOS מרהיבות ומשתלבות היטב במראה האורבני הנינוח.


באילו שיטות ניתן לשאת תינוקות באמצעות מנשא DIDYMOS ?
שיטות הנשיאה באמצעות מנשאי DIDYMOS הן מגוונות ביותר. החל באלו הקדמיות המאפשרות אפילו לתינוק בן יומו לשכב מעורסל בצמוד לחזה אמו או אביו, דרך התנוחות הקדמיות המאונכות, כל תנוחות הצד, ועד לשיטות הנשיאה על הגב.

האם ניתן לשאת תינוקות באמצעות מנשא DIDYMOS גם בתנוחת 'הפנים קדימה'?
כן, זה אפשרי, אם כי לא מומלץ לשאת תינוקות בשיטה זו. תנוחה אנכית בלתי רצויה נכפית על תינוקות שאינם אמורים עדיין להמצא בה. רגליו וירכיו של התינוק תלויות באויר ללא עיגון או תמיכה. משקל התינוק אינו נישא על-ידי הישבנים אלא על האזור הקדמי של האגן. אצל בנים זה אומר שחלק גדול ממשקל הגוף לוחץ על האשכים, אצל בנות, אזור הסימפיזיס - מרכז האגן התחתון. גבו העגול של התינוק אינו נתמך אלא להיפך מקבל עידוד לבצע הקשתה לא טבעית לאחור. תנוחת 'רגלי הצפרדע' הפיזיולוגית אינה מתאפשרת. התינוק אינו נמצא בקשר עין עם אמו ואינו יכול לזהות בפניה מצבי סכנה מאיימים.
תנוחת הפנים קדימה מעמתת את התינוק עם שטף גירויים שאין לו דרך לווסתם, בניגוד לכל שיטת נשיאה אחרת במנשא. אפילו אם התינוק עייף רגיעה נינוחה אינה מתאפשרת.

מאיזה גיל אוכל לשאת את תינוקי במנשא DIDYMOS ?
אפשר להשתמש במנשא מגיל 0. בשבועות הראשונים מומלצת תנוחת ה'עריסה' או 'המעטפת המוצלבת'. המנשא מתאים לכל מידה, אין תינוק שהוא קטן מדי, על-פי-רוב התינוק ייעשה כבד מדי בסופו של דבר לנשיאה בדרך זו, אך עד אז הוא כבר יעמוד על שתי רגליו.

גם כשתפסיקו להשתמש במנשא לנשיאת התינוק שלכם, עדיין תהיה בו תועלת רבה. מנשא DIDYMOSהופך בקלות לנדנדה או ערסל לפעוט שלכם, שמיכת טלויזיה, משטח ישיבה לדשא או לחוף הים ועוד.

מתי אוכל לשנות לשיטות נשיאה נוספות?
אין נקודה מסוימת בזמן שמומלצת לשינוי. כל תינוק מתפתח בקצב שונה. כאמא וכאבא הנושאים את התינוק במנשא תרגישו קרוב לוודאי מתי התינוק שלכם אינו מחבב יותר את תנוחת ה'עריסה'. זה יהיה הזמן לעבור לתנוחת 'המעטפת המוצלבת', תנוחת 'ההצלבה' או תנוחת הנשיאה 'על הירך', כשבתחילה יש לתמוך בראש התינוק באמצעות משיכת אריג המנשא כלפי מעלה.

למשך כמה זמן אוכל לשאת את תינוקי במנשא?
התחילו לאט ושימו לב איך התינוק שלכם מרגיש. בתוך זמן קצר תראו עד כמה התינוק מרוצה כשאתם נושאים אותו כך. השתמשו במנשא בכל עת שהוא עוזר לכם.

כשהתינוק שלכם יגדל וילמד לחקור את העולם על שתי רגליו, מנשא DIDYMOS עדיין יהיה שימושי למשך זמן רב כעגלת כיס כשיעלה הצורך. תנוחת 'תרמיל הגב' היא השיטה הטובה ביותר לנשיאת תינוקות גדולים.

איך אלמד כיצד להשתמש במנשא?
מנשא DIDYMOS מגיע לידיכם כשאליו מצורפים סרט DVD באורך 35 דקות המדגים במפורט את שיטות הקשירה והנשיאה המגוונות שהמנשא מאפשר וחוברת הדרכה. בביתכם, תוכלו לצפות בסרט בשלווה ובנחת ולתרגל בזמן שלכם את מיומנויות העבודה עם המנשא.

היו סבלנים, ובתוך זמן קצר יהפוך תפעול המנשא שלכם יהפוך לטבע שני. מספר תנועות מיומנות יהפכו את האריג המשובח והמיוחד שלכם לכלי עזר לנשיאה שתמיד יהיה במידה הנכונה עבורכם ועבור התינוק שלכם.

בנוסף ל-DVD מצורפת למנשא חוברת הוראות מפורטת, המדגימה באופן ברור ביותר את שיטות הנשיאה השונות באמצעות טקסטים ותמונות, צעד אחר צעד. הוראות אלו נסמכות על 30 שנות ניסיון של שיתוף פעולה צמוד של החברה עם מיילדות, רופאי ילדים, והורים.

באיזו מידת מנשא כדאי לבחור?
כשבוחרים מידה למנשא צריך להתחשב במספר גורמים. ראשית, המידה צריכה להתאים לסוג שיטות הנשיאה המועדפות. הגורם המשני הוא מידות גופו של מי שנושא את התינוק במנשא רוב הזמן. מידה 2 מתאימה לשיטת הנשיאה בצורת 'עריסה' ובצורת 'נשיאת ירך' בלבד. משתמשים רבים מעידים על כך ששתי התנוחות הללו מספיקות בהחלט לכל התקופה שבה התינוק שלהם נמצא במנשא.
מידה 3 מתאימה לשתי התנוחות הראשונות וגם לתנוחת 'תרמיל הגב'. מידה 4 לשלושת התנוחות הקודמות ולשיטת ה'קנגורו' ומידה 5 גם ל'נשיאת מעטפת מוצלבת'. אם מידת הבגדים שלכם היא 46 ומעלה, קחו מידה אחת מעל.

האם הנשיאה במנשא DIDYMOS מתאימה גם לחורף?
כן, הקשר הגופני הקרוב עם התינוק שלכם מחמם אותו, וגם מאפשר לכם לדעת מתי הטמפרטורה אינה נוחה לו. כשהטמפרטורות נמוכות מאד, מאפשר לכם מנשא DIDYMOS לשאת את התינוק תחת המעיל או תחת הפונצ'ו הנהדר של www.leida.co.il/mamaponcho MAMAPONCHO. מנשא DIDYMOSעשוי צמר ניתן להזמין ולקבל בהזמנה מיוחדת.

מדוע יש למנשא DIDYMOS צורה של מקבילית?
צורת המקבילית נותנת לכם עוד מעט אריג כדי לקשור את המנשא בצורה טובה יותר, והתוצאה של נפילת הבד העודף לאחר הקשר אלגנטית ויפה יותר!

מנשא DIDYMOS נראה נפלא. מחשבה רבה הושקעה בעיצוב הדוגמאות המקוריות והמרהיבות של האריג. כל אלו מצטרפים לאיכות ולבחירה הקפדנית של הסיבים.

האם כדאי להזמין מנשא DIDYMOS לפני הלידה?
כן. בדרך זו יתאפשר לכם להבטיח שתקבלו מבעוד מועד את המנשא שתבחרו בו, ולתרגל בנחת את מגוון שיטות הקשירה והנשיאה. כשהתינוק יוולד תהיו כבר מומחים תוכלו להשתמש במנשא החל מהיום הראשון.

הנשיאה גוף אל גוף מומלצת וחשובה במיוחד עבור תינוקות רכים. אבא שיכול לשאת את התינוק מימיו הראשונים מחזק את הקשר שלו עם התינוק ותורם למנוחת האם. המנשא מתאים מאד גם כמתנה איכותית ומשובחת ללידה.

כמה עולים מנשאי DIDYMOS ?
מחיר המנשאים בישראל הינו החל מ- 420 ₪ לצרכן, ותלוי בדגם ובמידה המבוקשים. המחיר, שאינו זול, נובע בין היתר מהמנעות בשימוש בכימיקלים מזיקים לאורך תהליך הייצור, ובחמרי גלם נחותים, מהעסקת ילדים, ומפגיעה בפועלים הנמצאים עפ"י רוב בתחילת שרשרת הייצור.

איך ניתן לבצע הזמנה ולקבל מנשא DIDYMOS ?
יש לבחור את דוגמת האריג והמידה המבוקשים באתר ולבצע הזמנה טלפונית ב-052-8374237. ניתן לאסוף עצמאית את המנשא מת"א בתיאום מראש.

אם תעדיפו, המנשא שבחרתם יגיע אליכם בדואר רשום (המשלוח בדואר כרוך בתוספת תשלום). תושבי גוש-דן יכולים לקבל את המנשא באמצעות שליח (בתוספת תשלום) עד הבית או עד בית היולדות.

בחירה במנשא DIDYMOS היא בחירה בדבר האמיתי. זהו המנשא הטוב ביותר עבור התינוק שלכם ועבורכם.

פרטים נוספים באתר www.leida.co.il/didymos ואצל יבואנית DIDYMOS לישראל רותי קרני הורוביץ 03-5222427 052-8374237
למאמר המלא...


כל הזכויות שמורות © צרו קשר שיווק באינטרנט הריון ולידה תקנון והצהרת פרטיות קידום והקמת אתרים